icon

0326 214 03 67 - 0505 096 0 367
Randevu Al

icon

Şükrü Kanatlı Mh. Atatürk Cd.
Özkanlar Apt. No:48/1 Antakya / HATAY

GÖZ ALTI

Service Images
Göz Altı

Doğrudan tedavi edilmek istenen bölgeye uygulanarak vücutta maksimum etkiyi yaratan mezoterapi, hücreleri yenileme, derinin sıkılaşması ve parlak bir cilde kavuşulması, saç dökülmesi ve benzeri etkileri pratik ve doğal bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Mikro iğneler ile cilt altına ilaçların, enzimlerin, vitamin, mineral ve bitki özlerinin enjekte edilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Cilt sorunu bulunan tüm vücut bölgeleri için güvenli bir şekilde kullanılmakta olan mezoterapi, uygulanan bölgelere göre farklı ilaçların farklı tekniklerle enjekte edilmesi sayesinde etki yapmaktadır. Özellikle cilt gençleştirmeden, saç dökülmesini önlemeye, selülitten cilt sarkmasına kadar pek çok alanda uygulama alanı bulmaktadır. Bunun yanında sivilce ve akne gibi cilt problemlerinde de hızlı etkin sonuçlar vermektedir.

Derideki çatlak, yara izi ve cilt lekeleri için de kullanılmaktadır. Bölgesel zayıflama ve selülit için yoğun olarak tavsiye edilen tedavi şekilidir. Vücudumuzun tamamını saran derimizin herhangi bir sorunlu bölgesinde örneğin eller, kollar ve bacak gibi uzuvlarda, karın, basen ve bel ile gövdede, kozmetik olarak yüz, çene ve saçta başarılı şekilde uygulanmaktadır.